מוצרים נוספים:

אי.די באק סלייד/ID BackSlide

ג'ל סיכוך על בסיס סיליקון סמיך במיוחד

סמיכות על!

 

אחת מהנוסחות היותר יצירתיות של ID, ג'ל הסיכוך ID BACKSLIDE נוצר עם מטרה ספציפית.

ID חיפשה ליצור את חומר הסיכוך האנאלי שיעלה על כל האחרים באיכותו ובביצועיו לאחר שנתיים של פיתוח נוצרה נוסחה יחודית זו של ID BACKSLIDE בכדי להפוך כל חוויה אנאלית למהנה ונוחה ביותר. מין אנאלי יכול להיות חוויה מביכה וכואבת לפעמים, אבל עם העזרה של ID BACKSLIDE באותם רגעים מביכים תוכל לשכוח מהם ולהשאירם מאחוריך.

מחקרים שנעשו לאחרונה הראו שמין אנאלי הופך לפעילות מינית יותר ויותר פופולרית בקרב זוגות ויחידים ולכן ID שרואה את צרכי הלקוחות שלה כראשון במעלה הוחלט על פיתוח מוצר שיענה על הצרכים החדשים שנוצרו, כמו כן צריך גם לציין כי למרות שמוצר זה נעשה במיוחד עבור מין אנאלי הוא עדיין אופציה נהדרת עבור יחסי מין רגילים ועובד מצוין בכל מקום בו זקוקים לסיכוך.

ID BACKSLIDE הוא נוזל סיכוך על בסיס סיליקון סמיך במיוחד. למעשה, נוזל הסיכוך על בסיס סיליקון הזה הוא אחד, אם לא היחיד הסמיך כלכך שזמין לצרכנים פרטיים בשוק כיום. מרקם זה סמיך במיוחד ומעניק תחושה לא כמו שאר חומרי הסיכוך האנאלית האחרים בשוק . הנוסחה שלנו כוללת את תמצית ציפורן וספילנטס (מאלחש טבעי) שבשילוב שלהם יחד מעניקה תחושה נעימה ומרגיעה של השרירים בכדי להקל על החדירה ללא כל שימוש בחומרים מאלחשים לא טבעיים דבר המעניק ביטחון ושליטה בחדירה. ID BACKSLIDE בטוח לשימוש עם לטקס ומתאים לשימוש עם צעצועים למבוגרים. תכונות אלה חברו יחד כדי להפוך את מוצר למתאים לשימוש לכולם ללא יוצא מהכלל.

ID BACKSLIDE הוא הסיכוך הטוב ביותר למין אנאלי .