מוצרים נוספים:

אי.די. מילניום/ID Millennium

נוזל הסיכוך החלקלק והעמיד מכולם

 

לחלקלקות ארוכה במיוחד!

 

אי. די מילניום כאן בכדי לספק לך את הסיכוך האולטרה ארוך טווח, פותח במיוחד עם הנוסחה ארוכת הטווח שלנו,נוזל סיכוך על בסיס סיליקון זה יחליק לך לחלוטין עם רק כמה טיפות. התכונה הבולטת ביותר על מוצר זה היא שהוא לא משאיר מאחור משקעים דביקים כמו שחומרי סיכוך אחרים.

אי.די. מילניום הוא נוזל סיכוך קליל בעל תחושה חלקה שתגרום הנאה מוחלטת. אי.די. מילניום מיוצר מסיליקון באיכות גבוהה מה שמבטיח שתישאר חלקלק כל עוד אתה צריך את זה. הוא כל כך עמיד בחלקלקות שלו שאפילו תוכל לשמור על החלקלקות הזאת מתחת למים .העמידות שלו נותן לך הרבה אפשרויות אתה מחליט להיות יותר הרפתקן...

בטוח לשימוש עם לטקס, וכמו כן מתאים לשימוש עם צעצועים למבוגרים (פרט למוצרים שעשויים מסיליקון). הנוסחה הופכת את חווית האוננות להרבה יותר מהנה.הרבגוניות של הנוסחה מבוססת סיליקון מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות במהלך פגישות אינטימיות.

הנוסחה השקופה , חסרת ריח והטעם היא הבחירה העדיפה כשאתה צריך לבחור נוזל סיכוך על בסיס סיליקון,

אי.די. מילניום הינו המוצר הבטוח והאמין לצרכים המיניים שלך. לחברה יש רקורד של ייצור חומרי סיכוך מעולים, ואתה תמצא שגם אי.די מילניום לא יוצא מן הכלל, הוא מצוין גם לעיסויים כאשר אתה רוצה לענג את בבן/בת הזוג שלך במשהו מעבר לסתם סקס. המיזוג של כל התכונות הללו בנוסחה המיוחדת תאריך את החוויה המינית הבאה שלך לאורך מילניום.