יש לך שאלה?

להלן כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שאנו מקבלים אלינו למייל, נסה לראות אם אחת משאלותייך נענתה בדרך זו או אחרת

חומרי סיכה, מדוע?
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים משתמשים בחומרי סיכה לצרכים אישיים שאינם רפואיים. שוק חומרי הסיכה בארץ, ובעולם גדל בהתמדה ובד בבד השתפרו והשתכללו המוצרים. את מקומם של חומרי הסיכה הרפואיים והגנרים תופסים מוצרים שפותחו על ידי חברות שכל התמחותן הוא ביצירת חומרי סיכה אכותיים ומהנים

מדוע משתמשים בחומרי סיכה?
חומרי סיכה תוכננו במיוחד כדי לשפר את ההנאה האישית והנוחות המינית. השימוש בחומרי סיכה הופך את החוויה למהנה ומגוונת יותר. בעת שימוש בקונדומים, הסיכוך מסייע לשמירה על שלמות הקונדום. חומרי סיכה עוזרים לך ליהנות מחוויות מיניות מענגות, מגוונות ובטוחות יותר.


מי צריך חומרי סיכה?
התשובה הקצרה היא: כולם! חומרי סיכה אינם מוגדרים על ידי קבוצת גיל, מין מסוים, או העדפה מינית

מה ההבדלים בין חומרי הסיכה השונים?
חומרי סיכה על בסיס מים נועדו לספק אינטימיות ארוכת טווח, תוך הגברת הסיכוך וההנאה. כמו כן, חומרי סיכה על בסיס מים מותאמים לשימוש עם קונדומים והם חלק אינטגרלי ממין בטוח.
בשימוש בחומרי סיכה על בסיס מים – ניתן לרענן את נוכחות המוצר ע"י הוספת כמה טיפות של חומר הסיכה או מים לאיזור. חומרי סיכה על בסיס מים אינם מכתימים ונשטפים בקלות.
חומרי סיכה על בסיס סיליקון ייחודיים בעמידות שלהם לאורך זמן שימוש רב יותר מאשר המוצרים על בסיס מים. כיוון שנוזלי הסיכוך על בסיס סיליקון אינם מתמוססים במים, הם מצוינים לשימוש כשמקיימים יחסי מין במקלחת, בג'אקוזי ובבריכה. חומרי סיכה על בסיס סיליקון בטוחים לשימוש עם קונדומים, אינם מתייבשים ואינם נספגים בגוף, כך שהנוכחות שלהם נשארת לאורך זמן מירבי

מה ההבדל בין מותגי חומרי הסיכוך המשווקים בישראל?
בתי המרקחת בישראל מציעים ללקוחות מגוון רחב של מותגי חומרי סיכוך.ברוב המקרים היצרניות מייצרות את חומרי סיכה כמוצר משני לליין הקונדומים שלהן.

חברת ID הינה חברה  שכל עיסוקה והתמחותה הוא ייצור חומרי סיכה המקנים מקסימום הנאה למשתמש.
החברה מייצרת את המוצרים שלהם בכפוף להוראות המחמירות של ה FDA ובאישורו המלא (וכמובן גם באישור משרד הבריאות). בנוסף המוצרים מיוצרים בתהליכים מבוקרים בתקינה מחמירה ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

האם נוזל סיכה על בסיס סיליקון בטוח לשימוש?
כן – ואפילו מומלץ לשימוש! נוזלי סיכוך על בסיס סיליקון מיוצרים מחומרים אינרטיים - חומרים אדישים, שאינם יוצרים קשרים כימיים עם חומרים אחרים, ובכלל זה חיידקים ופטריות. נוזלי סיכוך על בסיס סיליקון מדכאים התפתחות של בקטריות ופטריות ולפיכך הם נחשבים למאוד בטוחים!
לאחרונה נערכו מחקרים רפואיים שקובעים שנוזלי סיכוך על בסיס סיליקון הם תכשירי הסיכוך היחידים ששומרים על שלמות רקמת הרירית, ובכך מקטינים את החשיפה של הגוף לזיהומים ומחלות מין


האם חומרי סיכה עוזרים לנשים בעלות יובש בנרתיק?

ההבדל בין סקס "חורק" לסקס מענג הוא כמה טיפות של נוזל סיכוך איכותי. בעבר חשבו שיש יחס ישר בין לחות וגינאלית לגירוי מיני, אולם היום יודעים שלא תמיד כשיש גירוי מיני, יש סיכוך טבעי. גורמים כמו לחץ נפשי, שינויים הורמונאליים וגיל מכתיבים לנו את מידת הלחות הטבעיית של הגוף. לכן זוגות הטרוסקסואלים רבים משתמשים בחומרי סיכה ובכך משפרים את יחסי המין והזוגיות שלהם.

 

האם יש חומרי סיכה שונים לנשים ולגברים?
לא – למרות שמוצרים מסויימים ממותגים כחומרי סיכוך לנשים או גברים בלבד, הרי שהמיתוג נעשה מסיבות מסחריות בלבד. בסופו של דבר כל משתמש בוחר לעצמו את חומרי הסיכוך המתאימים לו.


מתי להשתמש בג'ל ומתי בנוזל ומתי בסיליקון?
כאשר מעוניינים להקל על החדירה– מומלץ להשתמש בג'ל. נוסחה סמיכה תספק סיכוך מירבי ותיצור שכבת הגנה בין הגוף לאיבר החודר. הג'ל, בשל היותו סמיך עשוי להתייבש מהר יותר, ולכן מומלץ להרטיבו תוך כדי השימוש על מנת לשמור על הנוכחות שלו.
כאשר מטרת הסיכוך היא רק להגביר את הלחות – מומלץ להשתמש בנוזל, שנשאר רענן לאורך זמן רב יותר מהג'ל.
חומר סיכה על בסיס סיליקון –אינו מתייבש ויכול להמשיך את פעולת הסיכוך למשך זמן רב (מאוד!) ללא צורך בהרטבה נוספת תוך כדי שימוש. נוזל סיכה על בסיס סיליקון יוצר שיכבה דקה יותר ובכך מגביר את התחושות בעת קיום יחסי מין.